Ir šiaip... Įdomu, kam dar nepatinka ruduo? Ar visi čia tokie gerbėjai?
ketvirtadienis, spalio 31
i hate autumn, yay
Bloguose pilna įrašu, kurių pavadinimai beveik identiški "10 priežasčių, kodėl aš myliu rudenį", "Ruduo yra tobulas" ir etc. Aš asmeniškai rudens niekada per daug nemėgau ir nemėgsiu, ypač kai jis toks dievinamas kitų. Sutinku, ruduo gražus. Bet tik jo pradžia ir bobų vasara (jiegu ji iš viso ateina). Nes visa kita - lietus, šlabdriba, šaltis ir kiti šlykštūs dalykai.

Šuniukų kakučiai. Kur juos renka? Vilniaus senamiestyje. Lazdynuose, Karoliniškėse? Drambliuko svajonės. Tikrai nėra malonu įlipti į š...
Ir šiaip... Įdomu, kam dar nepatinka ruduo? Ar visi čia tokie gerbėjai?
Ir šiaip... Įdomu, kam dar nepatinka ruduo? Ar visi čia tokie gerbėjai?
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą